• Chcete vyniknout? Musíte pracovat, zatímco jiní se baví.
  • Nikdy se nenech ovládat jídlem.
  • To jídlo vypadá moc dobře, ale já, já vypadám mnohem líp!

Originální a především levné nápady pro tvé vlasy!

16. dubna 2011 v 11:40 |  Vlasy
Žádné speciální nástroje a pomůcky! Naučíme tě účesy, k nimž potřebuješ jen pár zbytečností, které máš vždy po ruce.OBJEM Z PLECHOVKY
Nástroj: prázdná čistá plechovka např. od coly, sprej pro objem, pinetka
Jak na to: Vezmi cca 10 cm široký pramen suchých vlasů na temeni hlavy a vyčeš ho vzhůru. Nastříkej sprej pro objem po celé délce i ke kořínkům (zkus Workforce 09 Flexible Volumizing Spray, Redken, 500 Kč). Ze zadní strany ke konečkům přilož plechovku a pramen na ni namotej směrem k hlavě. Připevni vlasy k plechovce pinetkou a pár vteřin "natáčku" foukej fénem. Po 15 minutách konzervu vymotej a nadýchanou korunku hlavy prsty načechrej.
★ Výsledek: sexy vzhled á la šedesátá léta

Originální (a levné!) nápady pro tvé vlasyKUČERY PŘES NOC
Nástroj: starý povlak na polštář nebo větší bavlněný kus látky, nůžky
Jak na to: Rozstříhej látku na pruhy o rozměrech cca 7 x 25 cm. Než půjdeš spát, umyj si vlasy, vysuš ruční­kem a rozčeš. Zaplétat začni nad čelem a postupuj dozadu. Proužek látky drž horizontálně a koneček zhruba pěticentimetrového pramenu vlasů omotej kolem něj. Poté domotej zbytek pramenu směrem k hlavě a látku zauzluj. Stejně smotej všechny vlasy. Ráno uzlíky rozvaž, vlasy prohrábni prsty a případně přestříkni tužidlem.
★ Výsledek: perfektní uvolněné vlny


DOKOLANÝ OHON
Nástroj: kartáček na zuby, silně fixační lak na vlasy
Jak na to: Vyčeš si vysoký culík a gumičku obtoč pramínkem vlasů. Nastříkej lak (třeba sprej Catwalk Enviroshape, TIGI, 440 Kč) na štětinky nepoužívaného kartáčku na zuby. Dokud je kartáček smáčený lakem, začeš jím jemné vlásky (tzv. baby hair) v linii vlasů směrem dozadu - začni nad čelem a postupuj k uším.
★ Výsledek: hladký culík bez poletujících vlasů

ZDROJ: www.jenproholky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama